+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2019 - 16:00Apartament

SECRET GARDEN RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Apartamenti 2+1 ne shitje ndodhet ne Secret Garden Residence, i cili ofron siguri 24 ore, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Secret Garden Residence i cili ofron Vila dhe apartamente ne shitje, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Rolling Hills Residence, TEG, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Apartament 2+1 ne shitje ndodhet ne nje godine 3 kateshe e cila ofron parkim, privatesi, termoizolim dhe pamje relaksuese nga kodrat e Mulletit, rifinitura cilesore, etj. Rifiniturat e brendshme akoma nuk kane mbaruar ne menyre qe klienti ti beje vete sipas kerkesave qe ai ka.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe netto 96 m2 (106.6 m2 brutto) i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon ndodhet ne katin e 2 me orientim jug-veri.

Cmimi shitjes 120,000 Euro. Ndertimi eshte parashikuar te mbaroje brenda Prill 2019.

Per marre me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
PRONA: 
E re
KATI: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1

Kontaktoni me agjensinë