+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2019 - 16:00Apartament

RRUGA “HASAN ALLA”, PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Pallati i ri ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar dhe liqenit artificial te Tiranes.

Pallati ndodhet prane aneksit “Dinamo” dhe Kopshtit Botanik. 

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me parket dru lisi me trashesi 2 cm dhe dyer druri, me rifinitura cilesore etj.

Apartament 3+1 ne shitje, ne katin 5 me orientim jug i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe ballkon me sip. 125.7 m2. Çmimi 139,000 Euro. Parkim 15.000Euro. Me hipoteke

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë