+355 4 2230 515

Inf-93.com

16/01/2019 - 18:49Apartament

NE LINZE

Apartament dublex me qira, i sapoperfunduar, ne katin e kater te nje ndertese 4-kateshe, ne nje zone shume te qete, ajer te paster dhe me pamje shume te bukur te qytetit te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht. Ka sistem ngrohje-ftohje qendrore. Orientimi nga jugperëndimi. Sipërfaqja e brendeshme 380 m2 dhe 120 m2 verande dhe ballkone. Përbëhet nga dy dhoma ndenjie, kuzhinë e madhe dhe e veçantë, pese dhoma gjumi, tre banjo, studio, depo, verande dhe ballkone. Dritaret jane me dopio xham dhe grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket. Vend parkimi.  

Ambjenti mund te perdoret per banim, per zyra ose dhe per biznese te tjera.

Çmimi 1200 Euro / muaj

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
SA KATE PRONA?: 
4
DHOMA: 
5
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
3
BALLKON: 
3
VERANDË: 
120.00m 2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Dhoma
Aneks gatimi
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë