+355 4 2230 515

Inf-93.com

12/01/2019 - 09:48Zyra + ambjente në pallate

NE RRUGEN 'MYSLYM SHYRI', AFER QENDRES

Ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, sallon bukurie dhe biznese te tjera, me siperfaqe 120 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga pese ambjente dhe nje banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka vetem ambjentin e gatimit. Ka te instaluar sistem kondicinimi per ftohje dhe ngrohje dhe banjo moderne. Ne kete ambjente jane bere dhe rifinitura shume cilesore ekstra, izolim akustik dhe termik. Dritaret jane me dopio xham dhe grila.  

Cmimi 900 Euro/bruto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
KATI: 
2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Aneks gatimi

Kontaktoni me agjensinë