+355 4 2230 515

Inf-93.com

18/01/2019 - 16:28Apartament

NE RRUGEN 'SAMI FRASHERI', PERBALLE SHKOLLES 'PETRO NINI'

Apartament me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore dhe te qete. Siperfaqja 140 m2, kati i katert, orientim nga perendimi dhe veriu. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine e vecante, tre dhoma gjumi, 2 banja dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. 

Cmimi 600 Euro/muaj. 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë