+355 4 2230 515

Inf-93.com

01/02/2019 - 17:21Zyra + ambjente në pallate

BULEVARDI 'BAJRAM CURRI', AFER ZONES SE BLLOKUT

Zyre me qira, ne nje pallat ekzistues, e rikonstruktuar sefundmi, siperfaqja 60 m2, e ndare ne tre ambjente, depo, nje banjo dhe ballkon. Kati i dyte, mbi dyqane, me pamje nga rruga kryesore, mundesi reklamimi. Cmimi 350 Euro/muaj bruto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
KATI: 
2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Jo

Kontaktoni me agjensinë