+355 4 2230 515

Inf-93.com

20/02/2019 - 14:57Apartament

RRUGA 'ELBASANIT', PERBALLE AMBASADES AMERIKANE
Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 125 m2, në katin e katert të një ndertese cilesore qe ndodhet zone te qete banimi.  Eshte i përbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe dhe kuzhinë, dy banjo dhe dy ballkone me pamje te bukur nga lindja. Ajer i kondicionuar per ngrohje dhe ftohje, dritaret me dopio xham dhe grila, dyshemeja eshte e gjitha me parket. 
Çmimi 900 Euro / muaj perfshire dy parkime poshte nderteses.
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë