+355 4 2230 515

Inf-93.com

20/02/2019 - 14:57Dyqane

RRUGA “ELBASANIT”, 30 M NGA AMBASADES AMERIKANE

Objekti i ri ndodhet afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete objekt do te gjeni cilesi te larte ndertimi, fasade te ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, ashensore edhe parkim.

Dyqan/Ambient tregtar i ri ne shitje me siperfaqe netto 97 m2 me nje banjo, ne katin +1 buze rruges se “Elbasanit” me vizibilitet te larte i pershtatshem per sherbime te ndryshme si klinike dentare, zyra, etj. Çmimi okazion 205,000 Euro.

Gjithashtu ofrohet parkim ne shitje me cmimin 22,000 Euro. Ndertimi eshte parashikuar te mbaroje brenda Mars 2019.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
PRONA: 
E re
KATI: 
1
BANJO TOTAL: 
1

Kontaktoni me agjensinë