+355 4 2230 515

Inf-93.com

20/02/2019 - 14:56Vila + kat vile

RR. KRISTAQ CAPO, AFER KOMPLEKSIT GRAND, 800 M NGA TREGU ELEKTRIK

Vila ndodhet ndodhet ne nje zone te zhvilluar me vila, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare afer me tregun Elektrik dhe kompleksin Grand.

Vila eshte ndertuar ne vitin 2000 por nuk ka jetuar njeri per arsye emigrimi. Vila ka oborr perpara dhe anash dhe ka mur rrethues nga te katert anet. Vila ndodhet buze rruges dhe eshte e pershtatshme per ambiente biznesi.

Shitet vile 3 Kateshe me sip. ndertimi 331 m2 + truall 225 m2 te gjelberuar. Kati nentoke ofron nje parkim. Kati perdhe ofron korridor te gjere, ambient ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati dyte ofron ambient ndenje me oxhak, kuzhine, 1 dhome gjumi per miq, 1 tualet dhe nje ballkon.  Kati trete ofron 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Cmimi okazion 240,000 Euro. (me ulet sesa cmimi zones). Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per marre me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
5
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
3
BALLKON: 
2
OBORR: 
225.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.