+355 4 2230 515

Inf-93.com

20/02/2019 - 14:56Vila + kat vile

NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG

Zona ku ndodhet vila eshte nje nga me te preferuarat dhe me elitare te Tiranes, e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise.

Vila ndodhet ne nje grup prej 3 vilash bashkangjitur dhe nje individuale. Ofron privatesi dhe gjelberim. Vila eshte e organizuar mire funksionalisht dhe me rifinitura cilesore. Pamja perreth eshte shume e bukur.

Vile ne shitje 2 katshe+ papafingo+ bodrum, me sip. ndertimi 240 m2 + toke 250 m2. Ne katin perdhe 67 m2, ka gatim-ngrenie-ndenje, banjo. Ne katin e pare 71 m2, ndodhen 3 dhoma gjumi, banjo.

Ndersa kati i dyte 35 m2 eshte nje dhome papafingo+banjo. Vila ka dhe bodrum 66 m2 me ambient te lire+ garazh.

Cmimi 300,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie. Vila shitet si investim me qira te garantuar 1200 Euro/muaj.

Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
4
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
3
OBORR: 
250.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë