+355 4 2230 515

Inf-93.com

28/02/2019 - 17:06Apartament

NE FILLIM TE RRUGES SE 'ELBASANIT'

Apartament modern me qira, i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore dhe ne nje zone te qete rezidenciale, shume afer me qendren. Siperfaqja 110 m2, kati i trete, orientim nga jugu. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja nga te cilat njera me dritare dhe ballkon i madh. Dritare dopio xham dhe grila. 

Cmimi 550 Euro/muaj 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë