+355 4 2230 515

Inf-93.com

12/04/2019 - 14:22Apartament

 MIDIS ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT

Apartament modern me qira i vendosur ne nje zone elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, ne nje zone shume te qete, eshte i orientuar ne jugu.

Ka nje siperfaqe mbi 135 metra katror, kati i trete. Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, 3 dhoma gjumi,  2 banja dhe ballkon.

Eshte komplet i mobiluar me pajisje shume cilesore, shruar me parket druri, ajer i kondicionuar, dritare shume cilesore dhe grila.

Çmimi 600 Euro/muaj.

HIPOTEKË: 
Po
KATI: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.