+355 4 2230 515

Inf-93.com

12/04/2019 - 14:22Apartament

RRUGA ELBASANIT, PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA

Zona ku ndodhet prona eshte nje nga me te gjelberuarat te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh. Larg pluhurave dhe zhurmes se rruges se Elbasanit.

Pedonalja e ndertuar ngjitur, ia shton se tepermi vlerat prones.

Apartament ne shitje 2+1, me siperfaqe 111 (124) m2,  kati 6, e perbere nga 2 dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenje dhe banjo. Teper cilesor me orientim Lindje-jug.

Pamje e bukur. Teper funksional, sidomos soxhorno eshte mjaft e madhe . Cmimi 188.000 Euro me gjithe mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesie

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
6
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.