+355 4 2230 515

Inf-93.com

19/04/2019 - 13:56Apartament

PRANE LIQENIT TE TIRANES

Apartament modern me qira i vendosur ne nje zone elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, ne nje zone shume te qete, eshte i orientuar nga lindja. Ndërtesa ka sistemi i siguriedhe ashensor.

Ka nje siperfaqe mbi 105 metra katror, kati i katert, apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie me vetrate xhami , 2 dhoma gjumi,  banjo, ballkon me pamje shume te bukur dhe korridor 

Eshte komplet i mobiluar me pajisje shume cilesore, shruar me parket druri, ajer i kondicionuar, dritare shume cilesore dhe grila.

Çmimi 600 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.