+355 4 2230 515

Inf-93.com

12/03/2019 - 11:59Lokale

NE BULEVARDIN "BAJRAM CURRI", TE PALLATET AGIMI

Zona ku ndodhet restoranti ne shitje eshte zona me e kerkuar e Tiranes per aktivitete te ndryshme, sepse gjendet fare prane ish-Bllokut 

dhe aty ka levizje te madhe njerezish. Eshte zona me e shtrenjte e Tiranes.

Restorant ne shitje, buze unaze, prane ures se Taivanit. Prona eshte bodrum, me hyrje nga rruga kryesore.

Sip. 73 (100) m2, eshte e kompletuar per restorant dhe i organizuar bukur funksionalisht. Ka tre ambiente me 15 tavolina, kuzhine e bollshme, depo dhe banjo. Me tavan druri dhe mure dekorative. Sistem kondicionimi. Cmimi 170.000 Euro. Pajisjet 10.000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
BANJO TOTAL: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.