+355 4 2230 515

Inf-93.com

12/04/2019 - 14:21Vila + kat vile

VISHNJE, NË TIRANË
Vile per shitje ndodhet ne fshatin Vishnje, 10 km nga qendra e Tiranes, ne nje zone shume te qete dhe te gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge te rregullta komunikimi. Panorama rreth është fantastike.
Vila per shitje eshte e vendosur ne nje kompleks te rrethuar nga 8 vila, te organizuara bukur.
Vilë për shitje 2 kate, sipërfaqe 142 m2 dhe oborr 340 m2. Në katin perdhe ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Në katin e parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo.
Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure  me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol.
Çmimi 180.000 Euro. Parking pranë vilës dhe jashtë. Me dokumente të rregullta pronësie.
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
OBORR: 
340.00m 2

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.