+355 4 2230 515

Inf-93.com

18/03/2019 - 10:59Zyra + ambjente në pallate

NE RRUGEN E  ‘ELBASANIT‘, AFER AMBASADES AMERIKANE

Ambjent i pershtatshem per zyra, siperfaqja 95m2, ne katin e katert. Perbehet nga dy ambjente te medha, ballkon i mbyllur, ambjent gatimi i vecante, banjo dhe depo. Ambjenti eshte i mobiluar komplet per zyra. Ka te instaluar ajer te kondicionuar per ftohje dhe ngrohje.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura shume cilesore ekstra. Ndodhet ne nje pallat cilesor, ne nje zone te qete, shume afer njeres prej rrugeve kryesore dhe shume afer nga qendra e Tiranes.

Cmimi 400 Euro/muaj neto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
SISTEMI ELEKTRIK: 
Gjenerator prone
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.