+355 4 2230 515

Inf-93.com

09/07/2019 - 11:26Apartament

 AFER KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE PARKUT TE LIQENIT

Apartament modern per qira, i mobiluar komplet shume mire me pajisje shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore dhe ne nje zone te qete rezidenciale, shume afer me Parkun e Liqenit dhe Kopeshtin Zoologjik. Siperfaqja 110 m2, kati i trete, orientim nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. 

Cmimi 600 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë