+355 4 2230 515

Inf-93.com

23/04/2019 - 11:31Vila + kat vile

RESIDENCA LURA 3, GJIRI I LALZIT

Vila ndodhet tek kompleksi Lura 3, vetem 300 m nga deti Adriatik, e cila ofron vila dhe apartamente ne shitje, ambiente sherbimi, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj

Lura 3 Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Vila ofron kuzhinën e mobiluar, tenda me strukture shume cilesore, hidroizolim dhe termoizolim, pus per ujin e vaditjes, sistem ngrohje-ftohje multi-split, 2,000 Litra Depo Uji, Panel Diellor etj.

Vile ne shitje 2 kateshe buze detit Adriatik me siperfaqe ndertimi 107 m2 + siperfaqe oborri 212 m2 me orientim jug-perendim. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, dhome gjumi, tualet me dritare. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Verandat dhe ballkonet jane me leje për tu shfrytëzuar.

Cmimi okazion 155,000 Euro. Me dokumenta te rregullta.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
OBORR: 
212.00m 2

Kontaktoni me agjensinë