+355 4 2230 515

Inf-93.com

23/04/2019 - 11:31Vila + kat vile

PERLA RESORT, GJIRI I LALZIT

Vila ndodhet tek kompleksi Perla Resort, vetem 300 m nga deti Adriatik, e cila ofron vila dhe apartamente ne shitje, Restorant/Bar, Market, Pishinë, parkim I garantuar, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj

Perla Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Vile ne shitje 2 kateshe buze detit Adriatik me siperfaqe ndertimi 150 m2 + siperfaqe oborri 140 m2 me orientim perendim-veri. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes, ambienti i kuzhines me dritare dhe ngrenies, tualet me dritare dhe veranda. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Cmimi 180,000 Euro. Me dokumenta te rregullta.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
OBORR: 
140.00m 2

Kontaktoni me agjensinë