+355 4 2230 515

Inf-93.com

22/04/2019 - 16:01Apartament

NE KOMPLEKSIN "KODRA E DIELLIT" 1

Apartament i ri me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore, ne nje kompleks shume te qete. Siperfaqja 127m2, kati i pare, orientim nga perendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe ballkon me pamje te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. 

Cmimi 600 Euro/muaj perfshire nje vend parkimi

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
1
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING JASHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë