+355 4 2230 515

Inf-93.com

23/04/2019 - 11:30Vila + kat vile

NË VISHNJE

Kompleks me 6 Vila Moderne Individuale me siperfaqe trualli 5,400 m2 dhe 1,932 m2 ndertim ndodhet ne gjelberimin, privatesine, diellin, ajrin e paster qe ofron fshati i Vishnjes vetem 9 KM nga qendra e Tiranes. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, vetem 3 KM larg nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana

Kompleksi dhe vilat do te ofroje infrastrukture moderne, kapot termike 10 cm, izolim hidro-termik i tarracave, ngrohje-ftohje nga tavani, xhama termike me 3 shtresa, dyer shume cilesore Hormann, pus per ujin e vaditjes etj. Do te ofrohet cilesia me elitare e ndertimit ne zone.

Vile ne shitje 2 kateshe moderne me siperfaqe ndertimi 322 m2 + truall 823 m2. Vila ne katin perdhe ofron nje ambient ndenje te bollshem me oxhak doppio vista, kuzhina + ngrenje e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 Lavanderi, 1 Garazh i mbyllur per dy makina. Kati pare ofron 1 dhome matrimoniale me garderoge, tualet dhe verandë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verandë.

Cmimi shitjes 350,000 Euro. Parashikohet te mbaroje ne Qershor 2020.

Per te marre me shume informacion per kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
4
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
3
OBORR: 
823.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë