+355 4 2230 515

Inf-93.com

24/05/2019 - 17:55Zyra + ambjente në pallate

PALLATI “AMBASADOR 3”, 10 METRA LARG PARKUT TE TIRANES + STADIUMI QEMAL STAFA

Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 120 m2, ne katin e trete. Perbehet nga dy zyra dhe nje salle mbledhjesh, kuzhine e mobiluar, depo, verande dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar sistem qendror per ftohje dhe ngrohje dhe eshte i shtruar i gjithi me parket druri.  Ambjenti eshte i mireorganizuar, me fasade xhami, i pajisur me rifinitura shume cilesore, me nje pamje shume te mire nga jugu dhe me ndricim natyral.  Cmimi 1000 Euro/muaj neto perfshire nje vend parkimi

Ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes, ne godinen ‘Ambasador 3‘ e cila ndodhet afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare , ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete objekt do te gjeni cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, ashensore inteligjent edhe parkim.

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë