+355 4 2230 515

Inf-93.com

03/07/2019 - 15:47Apartament

RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA, 100 M NGA PAZARI RI  

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 10 min nga qendra e Tiranes, 100 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla 9 vjecare “Siri Kodra”, 200 M nga shkolla 9 vjeçare “Fan Noli” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare etj.

Pallati ofron 2 ashensore, shkallë me dritare, kurse apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me kondicioner, me oxhak, panele diellore me depozite 250 Litra, me pamje te bukur etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 96 m2 netto (105 m2 brutto) ne katin e 9 me orientim perendim-veri, ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Çmimi shitjes i apartamentit 140,000 Euro kurse i parkimit ne katin -1 eshte 20,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
9
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë