+355 4 2230 515

Inf-93.com

17/06/2019 - 12:36Apartament

NE QENDER TE BLLOKUT

Apartament modern per qira, i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore dhe ne nje zone shumw te preferuar, shume afer me qendren. Siperfaqja 120 m2, kati i dymbedhjete, orientim nga veriperndimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe dy  ballkone. Dritare dopio xham dhe grila, shtruar me parket. 

Cmimi 700 Euro/muaj 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
12
SA KATE PRONA?: 
12
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë