+355 4 2230 515

Inf-93.com

23/04/2019 - 11:31Apartament

50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”,  PRANE RTSH

Apartamentin ne shitje ndodhet ne nje zone elitare, afër qendrës tregtare Coin, afër ambasadës Amerikane dhe Italiane, stadiumit Qemal Stafa, vetem 200 m nga ajri i paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes.

Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, termoizolim, 2 ashensore, 2 kate parkimi, siguri 24 ore, privaci, mirembajtje elitare dhe komunitet te perzgjedhur.

Apartamenti ne shitje eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura shumë cilesore, me mobilim shume elitar, sistem shume cilesore ndricimi LED qe i pershtatet ambientit, 2 instalime per sistem ngrohje-ftohje Hitachi, inverter per ndricimin, mundesine per te jetuar brenda nje akuariumi dhe diell gjate gjithe dites per arsye te orientimit shume te mire dhe me nje pamje shume te bukur.

Apartament ne shitje 3+1 super luksoz me siperfaqe 109.28 m2 netto (120 m2 brutto) ndodhet ne katin e 10 me orientim jug dhe ofron nje dhome ndenje + kuzhina me dritare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo kepucësh dhe ballkon.

Çmimi shitjes 280,000 Euro i cili perfshin dhe mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
10
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë