+355 4 2230 515

Inf-93.com

03/05/2019 - 10:47Apartament

BULEVARDI ‘BAJRAM CURRI’, GODINA "EUROPEAN TRADE CENTER"

Godina "ETC" ndodhet prane qendres se Tiranes dhe afer institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe kendeve te lojerave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Kjo ndertese eshte ne nje pozicion elitar, ndertim me cilesi te larte, siguri 24 oresh, mirembajtje shume e mire, jetese ne komunitet dhe dy ashensore.

Apartamenti eshte i mire organizuar, i pajisur me pajisje dhe mobilje me cilesi te larte, sistem ngrohje-ftohje qendror, parket druri dhe pamje shume e bukur e Tiranes.

Apartament me qira 3 + 1 me siperfaqe 153 m2 dhe verande 74 m2, ne katin e 15-te, orientim nga jugu, Apartamenti cili ofron nje dhome ndenjie te bollshme, kuzhine te vecante, 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, lavanderi, verande e madhe dhe ballkon.

Çmimi i qirase 2000 Euro/muaj neto

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
15
SA KATE PRONA?: 
15
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
TERRACË: 
74.00m 2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.