+355 4 2230 515

Inf-93.com

06/08/2019 - 19:35Apartament

NE RRUGEN E 'ELBASANIT', PRANE AMBASADES AMERIKANE

Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 150 m2, në katin e peste të një ndertese qe ndodhet ne nje zone te qete banimi.  Eshte i përbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe, kuzhinë, tre banjo, depo, garderobe dhe dy ballkone me pamje te bukur. Ajer i kondicionuar per ngrohje dhe ftohje, dritaret me dopio xham dhe grila.

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, afer me Parkun e Liqenit dhe qendren e Tiranes, e cila ofron siguri 24 ore, sherbime, infrastrukture moderne e ajer te paster.

Çmimi 1200 Euro / muaj bruto

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë