+355 4 2230 515

Inf-93.com

09/07/2019 - 12:09Zyra + ambjente në pallate

NE BLLOK, RRUGA "BRIGADA VIII"

Zyre me qira, ne nje pallat te ri,  siperfaqja 70 m2, kati i trete, e ndare ne dy ambjente per zyre, ambjent ngrenie dhe gatimi i vecante, nje banjo, ballkon i mbyllur dhe korridor. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka ajer te kondicionuar ne cdo dhome, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ne hyrjen kryesore te pallatit. 

Ambjenti eshte shume i qete sepse nuk shef nga rruga kryesore. Zona ku ndodhet zyra eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes, afer me qendren dhe me institucionet kryesore shteterore dhe financiare.

Cmimi 350 Euro/muaj bruto

HIPOTEKË: 
Po
KATI: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Aneks gatimi
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë