+355 4 2230 515

Inf-93.com

01/07/2019 - 17:29Apartament

RRUGA "PETRO NINI LUARASI", PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1

Apartament  i ri ne shitje, 2+1 me siperfaqe 90 m2 netto (105 m2 brutto) + 58 m2 verande, ne katin e 7te me orientim jug-perendim-veri, ofron nje dhome ndenje + ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, njeri me dritare dhe nje verande te madhe qe rrethon gjithe apartamentin e mbuluar me çati  druri. Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me sistem qendror kondicionimi, parket, dyer dhe dritare cilesore, grila etj. Apartamenti shitet i pamobiluar.

Apartamenti gjendet ne nje vendodhje shume te mire, 10 min nga qendra e Tiranes, 100 M nga Unaza e Vogel, dhe nga Shkolla e Baletit dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte,klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet apartamenti eshte pallat i perfunduar vetem para tre vitesh, ka ashensor, shkallë te bollshme me dritare, parkim poshte tij, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.

Çmimi shitjes 160,000 Euro. Me certifikate pronesie

Mundesi blerje garazhi ne katin -1 me cmim 10,000 Euro.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
Falcoil
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë