+355 4 2230 515

Inf-93.com

27/06/2019 - 19:22Apartament

NE ZONEN E BLLOKUT

Apartament modern me qira i vendosur ne zonen me te ekskluzive te kryeqytetit shume afer me qendren dhe institucionet me te larta shteterore, financiare dhe shkollore si dhe me Parkun e Liqenit.

Apartamenti eshte dublex, kati i katert dhe i peste i nje godine ekzistuese, ka nje siperfaqe 190 m2, dhe ka dy ambjente ndenjie, dy ambjente gatimi, kater dhoma gjumi, studio, kater banja, dy ballkone dhe korridor te madh.

Eshte komplet i mobiluar me pajisje shume cilesore. Ne banja ka xhakuzi dhe sauna. Dritare dopio xham dhe grila, dysheme me parket dhe sistem qendror ajri te kondicionuar.

Çmimi 1200 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
KATI: 
4
DHOMA: 
4
STUDIO: 
1
BANJO TOTAL: 
4
BALLKON: 
2
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë