+355 4 2230 515

Inf-93.com

01/07/2019 - 18:03Zyra + ambjente në pallate

RRUGA "PETRO NINI LUARASI", PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1

Apartament  i pershtatur per zyre jepet me qira, me siperfaqe 90 m2 netto (105 m2 brutto) + 58 m2 verande, ne katin e 7te me orientim jug-perendim-veri, ofron tre ambjente per zyra, dy tualete, njeri me dritare dhe nje verande te madhe qe rrethon gjithe apartamentin e mbuluar me çati  druri. Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me sistem qendror kondicionimi, parket, dyer dhe dritare cilesore, grila etj. Apartamenti jepet i pamobiluar.

Apartamenti gjendet ne nje vendodhje shume te mire, 10 min nga qendra e Tiranes, 100 M nga Unaza e Vogel, dhe nga Shkolla e Baletit dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte,klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet apartamenti eshte pallat i perfunduar vetem para tre vitesh, ka ashensor, shkallë te bollshme me dritare, parkim poshte tij, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.

Çmimi qirase 400 Euro neto. Me certifikate pronesie

Mundesi parkimi me qira ne katin -1.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
VERANDË: 
48.00m 2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë