+355 4 2230 515

Inf-93.com

05/07/2019 - 12:16Apartament

NE FILLIM TE RRUGES SE KAVAJES, VETEM 200 METRA NGA SHESHI “SKENDERBEJ”

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 3 min nga qendra e Tiranes, ndodhet ndermejet dy arterieve kryesore te Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti eshte shume cilesor, perfunduar vetem 2 vjet me pare, ofron 2 ashensore, tre kate parkimi nentoke, bare dhe restorante ne katin perdhe dhe nje shesh te gjelber ne brendesi.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 87 m2 (101.2 m2 brutto)  ne katin e 7 me orientim nga jugu, ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me pamje te bukur nga jugu. Apartamenti eshte i mire organizuar, i pajisur me rifinitura shume te mira shtese, me kondicioner, parket, ndarje dhe tavane gipsi, dritare dopio xham dhe grila. Apartamenti shitet i pamobiluar.

Çmimi shitjes i apartamentit 177,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë