+355 4 2230 515

Inf-93.com

05/08/2019 - 18:12Apartament

PRANE STADIUMIT TE RI DHE RADIOTELEVIZIONIT

Ne nje zone mjaft te mire, te qete dhe me ajer te paster, shume afer me parkun e Liqenit, stadiumin e ri, bulevardin qendror, si dhe afer me disa nga institucionet me te larta shteterore dhe qendren tregtare ‘Coin’. Ne kete zone ndodhen disa nga restorantet dhe baret me te mira te qytetit.

Apartament cilesor me qira, i mobiluar komplet me pajisje shume cilesore e moderne, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 90 m2, kati i katert me ashensor, orientimi nga perendimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe ngrenie, kuzhine e vecante, dhome gjumi e madhe, banjo, lavanderi, ballkon dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. 

Cmimi 650 Euro/muaj

Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume cilesor, i gjithi me termoizolim, mundesi parkimi ne katet nentoke, sistem sigurie me kamera dhe me roje private, administrim shume i mire.

 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
SA KATE PRONA?: 
5
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë