+355 4 2230 515

Inf-93.com

05/08/2019 - 19:04Apartament

RRUGA ‘ARTAN LENJA’, KOMPLEKSI ‘MAGNET’

Apartament I ri me qira, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 80 m2, kati i peste, orientim nga jugu Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. 

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore, ne nje kompleks modern shume te qete.

Cmimi 350 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BANJO ME DRITARE: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë