+355 4 2230 515

Inf-93.com

13/03/2018 - 12:39Vila + kat vile

RRUGA  "TODI SHKURTI", AFER KOMPLEKSIT "GRAND"
 
Jepet me qira kati i dyte i nje vile, siperfaqe 120 m2, dy dhoma gjumi, sallon, dy banjo dhe ballkon, te gjitha te mobiluara. Çmimi 300 Euro / muaj
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SIPËRFAQET E KATEVE: 
120
KATI: 
2
SA KATE PRONA?: 
2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
SISTEMI UJIT: 
Depozitë
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING JASHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë