+355 4 2230 515

Inf-93.com

09/10/2017 - 10:09Apartament

 PRANE PARKUT TE LIQENIT DHE QENDRES 'NOBIS'

Jepet me qera apartament shume modern, tre dhoma, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe dy ballkone. Kati i nente, siperfaqja 140 m2. Cmimi 1200 Euro/muaj perfshire dhe nje vend parkimi te mbyllur. Pamje shume e bukur. 

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
9
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.