+355 4 2230 515

Inf-93.com

10/10/2017 - 19:32Apartament

PRANE PARKUT TE LIQENIT, HYRJA LINDORE

Jepet me qera apartament shume modern, dy dhoma, gatim-ngrenie-ndenjie, dy banja dhe ballkon i madh. Kati i peste, siperfaqja 140 m2. Cmimi 550 Euro/muaj 
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.