+355 4 2230 515

Inf-93.com

09/10/2017 - 10:07Apartament

 PRANE SHKOLLES "PARTIZANI"

Jepet me qera apartament me nje dhome, ambjent gatimi dhe ngrenie, ambjent ndenjie, banjo dhe dy ballkone. Siperfaqja 70 m2, kati i nente, kati i fundit. I mobiluar shume mire. Pamje shume e bukur. Cmimi 300 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
9
SA KATE PRONA?: 
9
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.