+355 4 2230 515

Inf-93.com

10/10/2017 - 19:32Zyra + ambjente në pallate

 NE RRUGEN E DIBRES, TEK SELVIA

Jepet me qera zyre e pamobiluar me siperfaqe 95 m2, tre ambjente, aneks gatimi i mobiluar, banjo, verande 25 m2 dhe ballkon. Kati i trete. Cmimi 400 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
3
BALLKON: 
1
VERANDË: 
25.00m 2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Aneks gatimi
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.