+355 4 2230 515

Inf-93.com

17/01/2018 - 13:22Apartament

RRUGA "MYSLYM SHYRI", MBRAPA GJYKATES SE FAKTIT

Ne nje vendodhje te kerkuar, prane qendres dhe unazes se vogel, me nje rrjet te mirefillte administrativ, shoqeror e shkollor.

Orientim i mire Lindje - Perendim.

Apartament ekzistues 1+1+aneks+banjo me dritare+ballkon, sip. 51 (56) m2, kati V. Çmimi 55.000 Euro. Me hipoteke

HIPOTEKË: 
Po
KATI: 
5
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.