+355 4 2230 515

Inf-93.com

06/12/2017 - 16:46Apartament

PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA

Apartamenti ndodhet prane gjelberimit te Parkut te Madh te Tiranes, prane rruges se "Elbasanit".

Aty prane gjendet Fakulteti i Gjuheve te Huaja dhe Histori Gjeografi, Fakulteti Ekonomik, Shkolla e mesme e Gjuheve te Huaja, Ambasada Amerikane, etj.

Organizimi i ketij apartamenti eshte i vecante dhe me zgjidhje funksionale e te bukur.

Ne katin poshte (kati 5 i pallatit) gjendet gatim-ngrenie-ndenje+banjo. Me shkalle te brendshme,

ne katin siper (kati 6 i pallatit), ndodhet nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Rifiniturat jane cilesore. Orientimi Lindje.

 Sip. 67 (75) m2. Çmimi 85.000 Euro. Me hipoteke

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.