+355 4 2230 515

Inf-93.com

22/04/2019 - 16:12Apartament

RRUGA "VASO PASHA",  AFER PARKUT TE LIQENIT DHE ZONES SE BLLOKUT

Apartament per qira, i mobiluar komplet shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe ne nje zone te qete rezidenciale, shume afer me Parkun e Liqenit. Siperfaqja 110 m2, kati i trete, orientim nga veriperndimi. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo me dritare dhe dy ballkone.  Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 400 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
SA KATE PRONA?: 
8
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
SISTEMI UJIT: 
Depozitë
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
KOMUNIKIMI: 
Internet

Kontaktoni me agjensinë