+355 4 2230 515

Inf-93.com

17/01/2018 - 13:16Apartament

NE RRUGEN E "BARRIKADAVE", TE “9-KATSHET”

Ne qender te Tiranes prane sheshit Skenderej dhe pazarit te ri, Toptani Center, Hotel Plaza, Hotel Tirana, etj. etj.

Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te zhvilluara kohet e fundit.

Pamje shume e bukur nga Sheshi Skenderbej dhe Tirana. Orientim shume i mire. Ballkon ne forme verande.

Apartament cilesor e funksional 1+1 (kuzhine me dritare)+banjo, sip. 75 (84) m2, kati XV. Çmimi 79.000 Euro. Me hipoteke

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
15
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.