+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2018 - 09:59Zyra + ambjente në pallate

 PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA" DHE PARKUT TE TIRANES

Okazion. Jepet me qira zyre ne nje pallat shume cilesor te sapoperfunduar me sip 124 m2, kater ambiente, kati 13, shtruar me parket, e pamobiluar. Siguri 24 ore, sistem kondicionimi, ambiente te perbashketa shume cilesore, mundesi parkimi, pamje shume e bukur. Cmimi 1,200 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
13
SA KATE PRONA?: 
22
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
TË NDRYSHME: 
2 nga dhomat te shtruara me parket
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.