+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2019 - 12:57Apartament

RRUGA "ABDYL FRASHERI", TE LIBRI UNIVERSITAR, TE ISH-BLLOKU

Zone shume e kerkuar afer shkollave dhe institucioneve me te rendesishme private dhe shteterore.

Pallati ka cilesi te larte ndertimi, sistem te larte sigurie dhe mirembajtje elitare.

Apartament ne shitje teper cilesor 2+1+2banjo+ballkon, sip. 98(108) m2, kati VII. Rifiniturat mjaft te shtrenjta. Me oxhak dhe me sistem ngrohje ftohje me Chiller. Pamje shume e bukur.

Pallati ofron dhe mundesi parkimi. Çmimi 210.000 Euro. Me hipoteke. 

Shitet apartament si investim me qira te garantuar 700 Euro/muaj.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
SA KATE PRONA?: 
10
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.