+355 4 2230 515

Inf-93.com

20/02/2018 - 12:45Apartament

NE REZIDENCEN 'KODRA E DIELLIT'

Ne nje kompleks rezidencial shume modern, jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar shume mire, me oborr dhe parkim. Siperfaqja 70 m2 dhe 28 m2 oborr. Cmimi 500 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
1
DHOMA: 
1
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
OBORR: 
42.00m 2
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil
PARKING JASHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.