+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/01/2019 - 15:59Dyqane

RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, MBRAPA TAIWANIT

Dyqani ne shitje eshte ne nje vendodhje shume te mire, tek shallvaret, shume prane unazes se vogel dhe 5 min nga qendra e Tiranes dhe eshte i pershtatshme per zyra, dyqane rrobash, argjendari ambiente sherbimi, etj. Investim me kthim te larte investimi.

Dyqan ne shitje me siperfaqe 63 m2 ne katin perdhe, buze rruges ne nje vendodhje me vizibilitet shume te larte, me kerkese shume te larte dhe oferte te limituar.

Cmimi shitjes 290,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Dyqani ne shitjes si investim me qira te garantuar 1,380 Euro/muaj.

Per me shume informacion per te zbuluar kete prone ju lutem na kontaktoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
KATI: 
1
VEÇORI: 
Eshte me qira 1380 Euro/muaj

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.