+355 4 2230 515

Inf-93.com

21/02/2018 - 12:05Zyra + ambjente në pallate

BULEVARDI "ZHAN D'ARK", AFER MINISTRISE SE JASHTME

Jepet me qira ambjent i madh i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, kati i pare mbi dyqane, hyrje e vecante,siperfaqe 300 m2, pese ambjente te ndara me xham, kater banja. Cmimi 2100 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
2
BANJO TOTAL: 
4
MOBILUAR: 
Jo

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.