+355 4 2230 515

Inf-93.com

23/02/2018 - 09:42Vila + kat vile

MIDIS AMBASADES AMERIKANE DHE QYTETIT "STUDENTI"

Ne nje zone shume te qete rezidenciale jepet me qira vile trekateshe, me oborr te gjelberuar, parkim per kater makina, tre dhoma gjumi, holl i madh, tre banja dhe tre ballkone. Sistem ngrohje me kaldaje dhe ajer i kondicionuar. E mobiluar komplet. Cmimi 1300 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
SIPËRFAQET E KATEVE: 
100 m2
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
3
BALLKON: 
3
OBORR: 
250.00m 2
ASHENSOR: 
Jo
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
Falcoil
Oxhak
PARKING JASHTË GODINE: 
3

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.